info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای شیخ صدوق شمالی
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای شیخ صدوق شمالی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای شیخ صدوق شمالی

ایستگاه اتوبوس ابتدای شیخ صدوق شمالی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان شیخ صدوق شمالی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز تفریحی گردشگری ایران زمین و همچنین کباب ترکی ذغالی تچر، رادیولوژی شفا، بانک ملت سرپرستی شعب، رستوران ته چین طلایی ( شعبه۲) و نوتلابار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای شیخ صدوق شمالی اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس ابتدای شیخ صدوق شمالی اصفهان است که در محله مصلی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شیخ صدوق شمالی، بین شهید جلال افشار و شهید نصرآزادانی است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس ابتدای شیخ صدوق شمالی اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو آزادی است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی ایناز قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ابتدای شیخ صدوق شمالی اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای شیخ صدوق شمالی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه اصفهان
  هزارجریب، بین جلال الدین و ششم
 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  چهار باغ بالا، بین شهید اسکندر سرکوب و شهید احمد صنیع زاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای شیخ صدوق شمالی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای شیخ صدوق شمالی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای شیخ صدوق شمالی ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، شیخ صدوق شمالی، بین شهید جلال افشار و شهید نصرآزادانی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo