info
عکس سالن زیبایی طراوت
category

سالن زیبایی طراوت محله نیلوفر - شهید قندی، تهران

سالن آرایش و زیبایی
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سالن زیبایی طراوت

سالن زیبایی طراوت (سالن آرایش و زیبایی) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و خیابان فیروزه واقع شده است. این سالن یکی از سی سالن آرایش و زیبایی در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ کوروش و همچنین کافه محیط، رستوران دلژین، درمانگاه شبانه روزی دکتر صفاییان، مانتو آپادانا و باشگاه بنی جمالی قرار گرفته است.
سایر سالن‌های زیبایی که در محدوده سالن زیبایی طراوت واقع شده‌اند:

 • آموزشگاه آرایش و پیرایش بانو آشوری
  شریعتی، شقاقی، بین محیط و دوم
 • آرایشگاه آرمیتا
  شریعتی، شقاقی، بین محیط و دوم
 • سالن زیبایی و آرایشی باران
  مطهری، شریعتی
 • سالن زیبایی طلا
  شریعتی، شقاقی
 • سالن زیبایی چیکا
  شریعتی، میرمطهری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 09 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سالن زیبایی طراوت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 09 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سالن زیبایی طراوت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سالن زیبایی طراوت ندارد.
  neshan logo