عکس ایستگاه اتوبوس شهرک ولیعصر
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس شهرک ولیعصر (محله لویزان - شیان، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه امام علی

موقعیت ایستگاه اتوبوس شهرک ولیعصر در محله لویزان - شیان تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس شهرک ولیعصر (ایستگاه اتوبوس) در محله لویزان - شیان تهران و بزرگراه امام علی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله لویزان - شیان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند عمارت عین الدوله (نگارخانه برگ)، موزه مجازی هنر کودک و مرکز خرید راج و همچنین مسجد حضرت ولیعصر، دوزندگی اتومبیل (چرمینه)، ظروف کرایه امیر، مواد غذایی ولیعصر و شیرینی سرای قنادباشی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک ولیعصر

ایستگاه اتوبوس شهرک ولیعصر را می‌توانید در شهر تهران، محله لویزان - شیان بزرگراه امام علی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام علی قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهرک ولیعصر عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی گلستان قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک ولیعصر و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه امام علی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک ولیعصر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جوانشیر
  بزرگراه امام علی، جعفریان، جوانشیر، بین سنبل و وفا منش
 • ایستگاه اتوبوس وفامنش
  استاد حسن بنا شمالی، موسوی، وفا منش، بین لیلا و جمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک ولیعصر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک ولیعصر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک ولیعصر ندارد.
  neshan logo