info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان هروی
category

ایستگاه اتوبوس میدان هروی محله هروی - حسین آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان هروی

ایستگاه اتوبوس میدان هروی (ایستگاه اتوبوس) در محله هروی - حسین آباد تهران و خیابان وفا منش واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله هروی - حسین آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند سرزمین شادی - الماس هروی و مجتمع تجاری هروی سنتر و همچنین مجتمع تجاری الماس هروی، میدان هروی، کافه رستوران دیورسو، نان سحر و کتاب پارک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان هروی تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس میدان هروی تهران، شهر تهران، محله هروی - حسین آباد است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید صیاد شیرازی، موسوی، وفا منش، بین امید و میدان هروی قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس میدان هروی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو هروی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس بوستان قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان هروی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان هروی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بوستان رز
  بزرگراه امام علی، جعفریان، جوانشیر، بین افتخاریان و اردیبهشت
 • ایستگاه اتوبوس مبارک آباد
  بزرگراه امام علی
 • ایستگاه اتوبوس جوانشیر
  بزرگراه امام علی، جعفریان، جوانشیر، بین سنبل و رضاییان
 • ایستگاه اتوبوس افتخاریان
  بزرگراه امام علی، عزیزی، افتخاریان، تقاطع یکتا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان هروی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان هروی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان هروی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید صیاد شیرازی، موسوی، وفا منش، بین امید و میدان هروی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo