info
عکس خودپرداز بانک ملت
category

خودپرداز بانک ملت (محله شهرک والفجر، تهران)

درباره‌ی خودپرداز بانک ملت

خودپرداز بانک ملت (خودپرداز) در محله شهرک والفجر تهران و خیابان شهرداری واقع شده است. این دستگاه خودپرداز یکی از پنج خودپرداز در محله شهرک والفجر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی برج میلنیوم و همچنین بنیاد ایران شناسی، بوستان صبا، خودپرداز بانک ملی، پارک آموزش طرح ترافیک شیخ بهائی و پارک آموزش ترافیک شیخ بهایی قرار گرفته است.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز بانک ملت واقع شده‌اند:

 • خودپرداز بانک مسکن
  ملاصدرا، شیرازی، بین اتحاد و فلاحی
 • خودپرداز بانک پاسارگاد
  ملاصدرا، بین شیخ بهائی و گلدشت
 • خودپرداز بانک سپه
  ملاصدرا، بین شیخ بهائی و گلدشت
 • خودپرداز پست بانک
  ملاصدرا، بین خوارزمی و شیخ بهائی
 • عابر بانک
  شیخ بهائی، بین گرمسار و ملاصدرا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط m tn (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز بانک ملت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز بانک ملت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز بانک ملت ندارد.
  neshan logo