info
عکس مرکز تجاری سهیل
category

مرکز تجاری سهیل محله مدیریت، تهران

بازار و مرکز خرید
5.0
1 رای

درباره‌ی مرکز تجاری سهیل

مرکز تجاری سهیل (بازار و مرکز خرید) در محله مدیریت تهران و خیابان هجدهم غربی واقع شده است. این مجتمع یکی از نه بازار و مرکز خرید در محله مدیریت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان پارسیان و مرکز خرید سهیل و همچنین بوستان علامه، هایپر شیرینی علامه، دارالترجمه رسمی علامه، اریکه ایران زمین و سوپر گوشت چهل ستون قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده مرکز تجاری سهیل واقع شده‌اند:

 • مرکز خرید دوما
  بلوار شریفی، بین مسعود و مدیریت
 • پاساژ طلا
  مدیریت، علامه طباطبایی جنوبی
 • آذر پترو پژوهش
  سعادت آباد، سی ام غربی (قدیری)
 • مرکز تجاری علامه
  (4.0)
  سعادت آباد، کوروش، علامه طباطبایی شمالی، بین هجدهم غربی و شانزدهم شرقی
 • مرکز خرید پایدار
  (4.1)
  سعادت آباد، سرو شرقی، بین میدان شهید حسن طهرانی مقدم و علامه طباطبایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط خجسته (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز تجاری سهیل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز تجاری سهیل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز تجاری سهیل ندارد.
  neshan logo