info
عکس مسجد جوادالائمه
category

مسجد جوادالائمه محله گلستان، تهران

درباره‌ی مسجد جوادالائمه

مسجد جوادالائمه (مسجد) در محله گلستان تهران و خیابان جواد الائمه واقع شده است. این مکان یکی از چهار مسجد در محله گلستان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع طلا و جواهر برلیان و همچنین کلینیک فیزیوتراپی آنا، شرکت گروههای پارسیان، خانه مدرن ارشیدا، زر سیما آرا و طباخی گلستان قرار گرفته است.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد جوادالائمه واقع شده‌اند:

 • مسجد الزهرا
  (5.0)
  بلوار علیمرادی، امام رضا
 • مسجد حضرت ولیعصر
  (4.0)
  بزرگراه آیت الله مهدوی کنی، بزرگراه همدانی، عبدوست
 • مسجد جامع ولیعصر (عج)
  (4.7)
  زینعلی، سروستان هشتم
 • مسجد امام علی (ع)
  (3.9)
  هوانیروز، بین پینار و سی و پنج متری گلها
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پدرام (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد جوادالائمه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد جوادالائمه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد جوادالائمه ندارد.
  neshan logo