info
عکس ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 8عکس ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 8
category

ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 8 محله کوثر، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 8

ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 8 (ایستگاه اتوبوس) در محله کوثر مشهد و بلوار کوثر واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله کوثر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فارابی و مجتمع جام جم و همچنین داروخانه دکتر دانایی، کتابخانه ثارالله، کافی شاپ لاوه، پوشاک کیان تن پوش و کلاس آموزش بورس موج برتر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 8 مشهد

ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 8 مشهد در شهر مشهد، محله کوثر و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار کوثر، نرسیده به کوثر 8/1 قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 8 مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو کوثر است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس ناصر واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 8 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوثر شمالی 8 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فرهنگ 16
  بلوار سید رضی، بلوار فرهنگ، بین میدان سیدرضی و عدل
 • ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 21
  بلوار کوثر
 • ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 14
  بلوار شهید صارمی، بین صارمی 9 و 11
 • ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 14
  بلوار شهید صارمی، بین صارمی 14 و 16
 • ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 14
  بلوار کوثر، بین باهنر 8 و کوثر 12
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 25 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 8 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 25 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 8 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 8 ندارد.
  neshan logo