info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار راه شکر شکن
category

ایستگاه اتوبوس چهار راه شکر شکن اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار راه شکر شکن

ایستگاه اتوبوس چهار راه شکر شکن (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان احمد آباد واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان حضرت امیرالمومنین ع، موزه هنرهای اسلامی و مرکز خرید فاطمیون و همچنین هتل آوین، پیتزا ایساتیس، گالری ثانیه ها، دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان و دفتر آیت الله مکارم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه شکر شکن اصفهان

ایستگاه اتوبوس چهار راه شکر شکن اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله یزد آباد پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس احمد آباد، بین توحید و شهرام است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهار راه شکر شکن اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهار راه شکر شکن اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار راه شکر شکن واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهار راه ولیعصر
  خواجه نظام الملک، بین ملکی ها و احمدیان
 • ایستگاه اتوبوس حاج محمد جعفر
  عبدالرزاق، بین حاج محمد جعفر و شهید بنی لوحی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد خان
  هشت بهشت غربی، بین شهید خمسه عشر و قوام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار راه شکر شکن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار راه شکر شکن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار راه شکر شکن ندارد.
  neshan logo