عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه پرهام
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه پرهام (محله ابوذر، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار آیت الله کاشانی، ابوذر، بلوار اباذر، بین گلستان چهارم و مقصودی

موقعیت ایستگاه اتوبوس مدرسه پرهام در محله ابوذر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مدرسه پرهام (ایستگاه اتوبوس) در محله ابوذر تهران و بلوار اباذر واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و یک ایستگاه اتوبوس در محله ابوذر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی بوسکوماتو و ارپکس و همچنین دادسرای ناحیه 31 جرائم رایانه ای، پیتزا سه فر، داروخانه شبانه روزی دکتر قنبری زاده، جگرسرای چاشنی شعبه اباذر و قنادی محفل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه پرهام

در شهر تهران، محله ابوذر بلوار اباذر، ایستگاه اتوبوس مدرسه پرهام قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار آیت الله کاشانی، ابوذر، بلوار اباذر، بین گلستان چهارم و مقصودی است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه پرهام عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو شهید اشرفی اصفهانی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی شهروند قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه پرهام مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار آیت الله کاشانی، ابوذر، بلوار اباذر، بین گلستان چهارم و مقصودی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه پرهام واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مرزداران
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بین عرب حسینی و مرزداران
 • ایستگاه اتوبوس سازمان آب
  بزرگراه اشرفی اصفهانی
 • ایستگاه اتوبوس صادقیه جنت آباد
  بلوار آیت الله کاشانی، بین فلکه دوم صادقیه و سازمان آب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه پرهام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه پرهام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه پرهام ندارد.
  neshan logo