info
عکس فروشگاه شوینده و بهداشتی امین
category

فروشگاه شوینده و بهداشتی امین یزد

فروشگاه شوینده بهداشتی

درباره‌ی فروشگاه شوینده و بهداشتی امین

فروشگاه شوینده و بهداشتی امین (فروشگاه شوینده بهداشتی) در یزد و خیابان سلمان فارسی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند کوچه منبع آب و مرکز پینگ پنگ یزد و همچنین مبل کسری، آژانس دیجیتال مارکتینگ بالیز، دبستان دخترانه تفضلی، کلینیک دندانپزشکی دکتر علی توکلی و کامپیوتر پارس فرهنگ افزار قرار گرفته است.

درباره فروشگاه شوینده و بهداشتی امین یزد

آدرس فروشگاه شوینده و بهداشتی امین یزد، شهر یزد، محله مکتب امام و است. شماره تلفن این فروشگاه 09133540941 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید. فروشگاه شوینده و بهداشتی امین یزد یکی از فروشگاه‌های خوب محله مکتب امام به شمار می‌رود. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، شوینده بهداشتی مهتاب هستند.

چطور به فروشگاه شوینده و بهداشتی امین یزد برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه شوینده و بهداشتی امین یزد را انتخاب کنید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس میدان صاحب الزمان قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه شوینده و بهداشتی امین یزد رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. در ادامه می‌توانید عکس‌هایی از این فروشگاه را مشاهده کنید. اگر تصویری از فروشگاه شوینده و بهداشتی امین یزد دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های شوینده بهداشتی که در محدوده فروشگاه شوینده و بهداشتی امین واقع شده‌اند:

 • شوینده بهداشتی مهتاب
  (1.0)
  امام مهدی، مهدی 26
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه شوینده و بهداشتی امین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه شوینده و بهداشتی امین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه شوینده و بهداشتی امین ندارد.
  neshan logo