info
عکس خدمات کامپیوتر و موبایل معلم
category

خدمات کامپیوتر و موبایل معلم محله خلیل حسن بیگی، یزد

فروشگاه رایانه و لوازم جانبی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی خدمات کامپیوتر و موبایل معلم

خدمات کامپیوتر و موبایل معلم (فروشگاه رایانه و لوازم جانبی) در محله خلیل حسن بیگی یزد و خیابان ارسلان واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه رایانه و لوازم جانبی در محله خلیل حسن بیگی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پایگاه بسیج حضرت علی اصغر (ع) ومسجد باقریه، ساندویچی هما، تعمیرگاه مزدا، مبل دانیال و ایستگاه اتوبوس ایمان قرار گرفته است.

درباره فروشگاه خدمات کامپیوتر و موبایل معلم یزد

فروشگاه خدمات کامپیوتر و موبایل معلم یزد در شهر یزد، محله خلیل حسن بیگی و قرار دارد. فروشگاه خدمات کامپیوتر و موبایل معلم یزد یکی از فروشگاه‌های خوب محله خلیل حسن بیگی است و مشتریان زیادی دارد. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به خدمات کامپیوتری معین و کامپیوتر پرسپولیس اشاره کرد.

چطور به فروشگاه خدمات کامپیوتر و موبایل معلم یزد برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه خدمات کامپیوتر و موبایل معلم یزد از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس شهید فهمیده قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه خدمات کامپیوتر و موبایل معلم یزد زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه خدمات کامپیوتر و موبایل معلم یزد را با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد خدمات کامپیوتر و موبایل معلم

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  جمعه 14 مرداد ماه 1401

  ماشاالله


سایر فروشگاه‌ها و مراکز ارائه خدمات کامپیوتر و لوازم جانبی رایانه که در محدوده خدمات کامپیوتر و موبایل معلم واقع شده‌اند:

 • خدمات کامپیوتری معین
  همافر، ایمان، بین امام خمینی و گل افشان
 • کامپیوتر پرسپولیس
  (5.0)
  آزادگان، 17 آزادگان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط یحیی زاده (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ دوشنبه 14 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خدمات کامپیوتر و موبایل معلم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 14 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خدمات کامپیوتر و موبایل معلم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خدمات کامپیوتر و موبایل معلم ندارد.
  location استان یزد، یزد، شهید خلیل حسن بیگی، ارسلان، بین گل افشان و ارسلان 2
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری خدمات کامپیوتر و موبایل معلم

  شنبه 09:00 تا 14:00 17:00 تا 22:00
  یک‌شنبه 09:00 تا 14:00 17:00 تا 22:00
  دوشنبه 09:00 تا 14:00 17:00 تا 22:00
  سه‌شنبه 09:00 تا 14:00 17:00 تا 22:00
  چهارشنبه 09:00 تا 14:00 17:00 تا 22:00
  پنج‌شنبه 09:00 تا 14:00 17:00 تا 22:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo