info
عکس ایستگاه اتوبوس انقلاب اسلامی
category

ایستگاه اتوبوس انقلاب اسلامی محله فلسطین - انقلاب، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس انقلاب اسلامی

ایستگاه اتوبوس انقلاب اسلامی (ایستگاه اتوبوس) در محله فلسطین - انقلاب تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله فلسطین - انقلاب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مدائن، موزه هنرهای معاصر فلسطین و مجتمع تجاری نگین امیر اکرم و همچنین کافه ریچارد، مرکز تبادل کتاب، خانه سخت افزار، دیجی تعمیر و تئاتر شهر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو تئاتر شهر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس انقلاب اسلامی تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس انقلاب اسلامی تهران، شهر تهران، محله فلسطین - انقلاب است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به ولیعصر، بین سرمد و انقلاب اسلامی بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس انقلاب اسلامی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو تئاتر شهر قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی پیک موتوری توانا قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس انقلاب اسلامی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده انقلاب اسلامی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر
  بلوار کشاورز، بین فلسطین و طوس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس انقلاب اسلامی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس انقلاب اسلامی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس انقلاب اسلامی ندارد.
  neshan logo