info
عکس ایستگاه اتوبوس هفده شهریور جنوبی
category

ایستگاه اتوبوس هفده شهریور جنوبی محله مطهری، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هفده شهریور جنوبی

ایستگاه اتوبوس هفده شهریور جنوبی (ایستگاه اتوبوس) در محله مطهری تهران و خیابان هفده شهریور واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله مطهری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دنیای بازی ماهک و مرکز فروش ماهی، میگو و آبزیان بعثت و همچنین شورای حل اختلاف، مجتمع تجاری رضوان، چلوکبابی گل یاس، رستوران قائم و مسجد قائم قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید رضایی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هفده شهریور جنوبی تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس هفده شهریور جنوبی تهران، شهر تهران، محله مطهری است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بعثت، 17 شهریور، بین خمینی خواه و رستگاری مقدم واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس هفده شهریور جنوبی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو بعثت قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس محتشم را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هفده شهریور جنوبی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حسینیه
  فدائیان اسلام، سرشار، رجب نیا
 • ایستگاه اتوبوس انتهای طیب
  شوش، قاسم مهاجر، طیب، بین حصاری و عطارباشی
 • ایستگاه اتوبوس اطلس
  رضایی، تقاطع احمدی
 • ایستگاه اتوبوس خواجوی کرمانی
  بزرگراه بعثت، شهيدان قاسمي، رضایی
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع بعثت
  بزرگراه بعثت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هفده شهریور جنوبی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هفده شهریور جنوبی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هفده شهریور جنوبی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه بعثت، 17 شهریور، بین خمینی خواه و رستگاری مقدم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo