عکس بیمارستان نجمیه
مشاهده در نقشه نشان
category

بیمارستان نجمیه (محله شیخ هادی، تهران)

بیمارستان
استان تهران تهران استان تهران، تهران، حافظ، بین هاتف و جمهوری اسلامی

موقعیت بیمارستان نجمیه یکی از بیمارستان‌های خوب منطقه در محله شیخ هادی تهران را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

بیمارستان نجمیه (بیمارستان) در محله شیخ هادی تهران و خیابان حافظ واقع شده است. این مرکز درمانی یکی از چهار بیمارستان در محله شیخ هادی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شرکت نفت، موزه آبگینه و سفالینه های ایران (خانه قوام السلطنه) و بازار چارسو و همچنین پردیس سینمایی چارسو، پاساژ موبایل علاءالدین، خانه فاموری، پارسیس موبایل و فروشگاه پی اس پرو قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز درمانی یکی از بیمارستان‌های خوب این منطقه می‌باشد.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، حافظ، بین هاتف و جمهوری اسلامی

تلفن تماس: 02161461

وب‌سایت رسمی: najmiyeh.bmsu.ac.ir


سایر بیمارستان‌های که در محدوده بیمارستان نجمیه واقع شده‌اند:

  • بیمارستان حیدری
    ولیعصر، نوفل لوشاتو، بین رازی و زیبا
  • بیمارستان دادگستری
    (3.2)
    انقلاب اسلامی، پارس، بین ایزدیار و جهانگیر
  • بیمارستان مروستی
    (4.0)
    حافظ، نوفل لوشاتو
  • بیمارستان شرکت نفت
    (4.0)
    حافظ، سخایی، بین اول و سی تیر
  • بیمارستان بانک ملی ایران
    (4.1)
    جمهوری اسلامی، شیروانی، بین شقایق و صابری
  • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فاطمه (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بیمارستان نجمیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

    نجمیه بیمارستان

    آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402

    نظرات کاربران در مورد بیمارستان نجمیه

    به این مکان نظر و امتیاز دهید

    • avatar
      سعید پناهی
      دوشنبه 25 اسفند ماه 1399

      بهترین بیمارستان برای زایمان در دوران کرونا هست. چون زیر نظر بیمارستان بقیه الله هست، تمام بیماران کرونایی رو به اونجا منتقل می کنند.

      10
    • avatar
      نظری
      دوشنبه 17 آذر ماه 1399

      پسرم رو پیش پزشک اطفالش بردم خیلی عالی بود خوش برخورد و مهربون بودن

      8
    • avatar
      اروندی
      شنبه 08 خرداد ماه 1400

      بیمارستان نجمیه بیمارستان خیلی خوبیه و پرسنل مجرب و خوش برخوردی داره واقعا راضی بودم

      8
    • avatar
      کاربر نشان
      سه شنبه 16 شهریور ماه 1400

      باید به کادر بیمارستان واقعا خسته نباشید گفت،من راضی بدوم

      7
    • avatar
      صادق پور
      دوشنبه 02 فروردین ماه 1400

      این بیمارستان توسط مادر آقای مصدق وقف شده و بیمارستان نسبتا خوبی هست

      6
    • avatar
      صولتی
      دوشنبه 23 فروردین ماه 1400

      بیمارستان شلوغی خدماتشان پایین و بعضی پرستاران واقعاً بی‌ادب هستند و به بیمار و همراهش توهین میکنند بسیار هم معطلی داره تا بخواهد دکتر بیمار را ببینه

      4
    • avatar
      وحید Gh
      سه شنبه 31 فروردین ماه 1400

      سلام این بیمارستان نجمیه برای زایمان چطوری هست کلا دولتیه یا نیمه دولتی یاخصوصی ممنون میشم جواب بدین با بیمه ایران تکمیلی قرار داد داره

      4
    • avatar
      ༺Ʀổʱỵ༻
      سه شنبه 29 شهریور ماه 1401

      یمارستان نجمیه بیمارستانی در تهران با سبک معماری اواخر دورهٔ قاجار است که در دهه اول دوره پهلوی افتتاح شده و در خیابان حافظ (سابقا موسوم به خیابان دروازه قدیم یوسف آباد) پایین‌تر از خیابان جمهوری اسلامی واقع شده‌است. بیمارستان یادشده در تاریخ ۱۴ مرداد ۱۳۸۲ با شمارهٔ ثبت ۹۴۹۴ به‌عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده و همچنین در فهرست موقوفات سازمان اوقاف و امور خیریه کشور قرار دارد. بنیان‌گذار این بیمارستان ، ملک تاج خانم فیروز نجم‌السلطنه است. او نوه عباس میرزا ، دختر نصرت الدوله ، همسر میرزا هدایت الله وزیر دفتر و مادر محمد مصدق می‌باشد. نجم السلطنه از سال ۱۳۰۷ به ساخت و وقف بیمارستانی در محل سکونت خود ، خیابان دروازه یوسف آباد (حافظ امروزی) ، همت گمارد که این موقوفه به نام بیمارستان نجمیه تهران تا به امروز باقی است. نجم السلطنه برای مخارج این بیمارستان درآمد چندین ملک خود را اختصاص داد و تا زمانی که خود زنده بود نظارت بر امور آن را برعهده داشت. پس از آن طبق وقف نامه ، تولیت به دست محمد مصدق و بعد از وی به میرزا ابوالحسن خان ثقه الدوله دیبا و پس از این دو پسر به فرزندان بزرگشان تعلق می‌گرفت. او همچنین نظارت بر این بیمارستان را به دخترانش ، فاطمه خانم شوکت‌الدوله ، ملوک خانم عشرت‌الدوله و آمنه دفتری (دفترالملوک) واگذار کرد. این بیمارستان نخستین بیمارستان مدرن تهران است که در سال ۱۳۰۶ افتتاح شد و در تاریخ آبان ۱۳۰۷ وقف بیماران مستمند ایران گردید. بنایی نیز در اواخر دهه ۳۰ توسط محمدحسن شمشیری به مجموعه بیمارستان اضافه شد که دارای همخوانی با دیگر ساختمان‌های آن است. بیمارستان نجمیه محل وفات مصدق نیز می‌باشد. این بیمارستان در حال حاضر توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اداره می‌شود و زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی بقیةالله قرار دارد.

      3
    • avatar
      کاربر نشان
      شنبه 12 مهر ماه 1399

      عالیه

      3
    • avatar
      کاربر نشان
      پنجشنبه 21 مهر ماه 1401

      سلام.......بسیار خوب.و منظم🌸🌸🌸🌷🌷🌷

      1
    • avatar
      منوچهر صادقی
      پنجشنبه 20 مرداد ماه 1401

      بیمارستان نجمیه نخستین بیمارستان مدرن تهران است که در سال ۱۳۰۶ افتتاح شد ودر تاریخ آبان ۱۳۰۷وقف بیماران مستمند شد مدتی بیمارستان توسط دکتر مصدق مدیریت شد و خودش در بیمارستان نجمیه از دنیا رفت الان بیمارستان زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله قرار دارد بیمارستان در تاریخ ۱۴ مرداد ۱۳۸۲ به تبت ملی شد بیمارستان داری ۱۳۷ تخت و بخش درمانگاه داخلی زنان و زايمان درمانگاه اطفال قلب وگوش....هست

      1
    • avatar
      R. Vamarzani
      چهارشنبه 17 اسفند ماه 1401

      ساختمان کلینیک تخصصی و فوق تخصصی شهید رهنمون بیمارستان نجمیه

    • avatar
      کاربر نشان
      یکشنبه 01 آبان ماه 1401

      مزخرف هر جا که از ی ارگان نزدیک به دولت حقوق میگیره مزخرفه

    • avatar
      یا امام حسن (علیه السلام)
      پنجشنبه 31 شهریور ماه 1401

      از لحاظ نظم و تمیزی و امکانات خوبه.

    • avatar
      کاربر نشان
      پنجشنبه 14 مهر ماه 1401

      بیمارستان بدی نیست، اگرچه ساختمونش مستهلک و قدیمیه و حس زندان میده به ادم، ولی پزشکان و کادر نسبتا خوبی داره، ولی بالاتر در خیابون شیخ هادی، روبروی بیمارستان سورنا، یه بیمارستان جدید افتتاح شده به نام درنیان، انقدر شیک و تمیز و مجهزه که ادم لذت میبره میره توش، بخصوص که با همه بیمه ها قرارداد داره و از اورژانس تا آزمایشگاه و پزشکای متخصص مختلف توش حضور دارن، حتما سر بزنین،

    • avatar
      ایران شگفت انگیز
      سه شنبه 07 تیر ماه 1401

      یک بیمارستان قدیمی با ساختمان قدیمی که در کنار پل حافظ تقاطع خیابان جمهوری قرار دارد. بیمارستان کاملا وابسته با سپاه پاسداران است.البته ورود برای عموم آزاد است. خانمها توجه داشته باشند برای ورود به این مرکز حتما باید چادر داشته باشند .بدون چادر از ورود خانمها جلوگیری می شود. داخل مجموعه همه چیز دارد و قیمتها تقریبا مناسب است. انواع عکس برداری و اسکن از بدن و دندان و... مجموعه دارای دندانپزشک بخش زایمان و دکتر عمومی و داروخانه و... می باشد. بینایی سنجی و همینطور فروش عینک طبی هم دارد. ورودی آقایان و خانمها جدا می باشد. در مورادی که خودم مراجعه داشتم مورد بدی از پرسنل و بیمارستان ندیدم.

    • avatar
      ناصر
      جمعه 24 دی ماه 1400

      سلام بیمارستان نجمیه توطرح وترافیک هست ؟

    کاربر گرامی،
    اطلاعات درج‌شده در مورد بیمارستان نجمیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بیمارستان نجمیه ندارد.
    neshan logo