info
عکس ایستگاه اتوبوس بانک مسکن
category

ایستگاه اتوبوس بانک مسکن محله پرواز، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بانک مسکن

ایستگاه اتوبوس بانک مسکن (ایستگاه اتوبوس) در محله پرواز تهران و خیابان ایثارگران شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله پرواز تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کلینیک ایران نوین، شیرینی و آجیل شانلی، رستوران مهرگان آذربایجان، کارواش زرین و شرکت چشم یار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بانک مسکن تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس بانک مسکن تهران، شهر تهران، محله پرواز است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه یادگار امام، ایثارگران شمالی، بین ایثار اول و ایثار دوم بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس بانک مسکن تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو میدان کتاب قرار گرفته است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی فانوس واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بانک مسکن واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی
  بزرگراه یادگار امام، ایثارگران شمالی، فیروزی، کوهستان، بین کوهپایه سوم و کوهسار دهم
 • ایستگاه اتوبوس میدان بهرود
  بلوار شاهنامه، عابدی، بین میدان بهرود و بیست و هفتم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بانک مسکن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بانک مسکن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بانک مسکن ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه یادگار امام، ایثارگران شمالی، بین ایثار اول و ایثار دوم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo