info
عکس مرکز زیبایی بیوتا
category

مرکز زیبایی بیوتا محله نیلوفر - شهید قندی، تهران

سالن آرایش و زیبایی

درباره‌ی مرکز زیبایی بیوتا

مرکز زیبایی بیوتا (سالن آرایش و زیبایی) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و خیابان قندی واقع شده است. این سالن یکی از بیست و هشت سالن آرایش و زیبایی در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آجیل و خشکبار رویال، شمیران پرواز، سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران _ ساختمان شادروان آزاده داننده، ایران رنتر و پیتزا 72 قرار گرفته است.
سایر سالن‌های زیبایی که در محدوده مرکز زیبایی بیوتا واقع شده‌اند:

 • سالن آرایش و زیبایی فرح ناز
  بزرگراه شهید سلیمانی، پیشداد
 • سالن زیبایی رویاها
  شریعتی، اشراقی
 • سالن زیبایی گل نشان
  سهروردی شمالی، متحیر
 • سالن زيبايى بى با
  بهشتی، بین سهروردی شمالی و کاووسی فر
 • سالن زیبایی تهران دخت
  سهروردی شمالی، هویزه
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز زیبایی بیوتا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز زیبایی بیوتا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز زیبایی بیوتا ندارد.
  neshan logo