category بیمارستان سوم شعبان (محله قیام، تهران)

بیمارستان
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه محلاتی، ادیب الممالک، بهجت، کریمی احمدآبادی

موقعیت بیمارستان سوم شعبان یکی از بیمارستان‌های خوب منطقه در محله قیام تهران را به همراه آدرس تلفن ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

بیمارستان سوم شعبان (بیمارستان) در محله قیام تهران و خیابان کریمی احمدآبادی واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بازرگانان و بازار علی و همچنین حسینیه هدایت، مجتمع فرهنگی انصار، مجموعه ورزشی ادیب، قنادی سالار خوشه و فروش فال و پاکت سازی بنایی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز درمانی یکی از بیمارستان‌های خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مرکز درمانی به ایستگاه مترو میدان قیام، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه محلاتی، ادیب الممالک، بهجت، کریمی احمدآبادی

تلفن تماس: 02133129111

وب‌سایت رسمی: 3shaban.com


سایر بیمارستان‌های که در محدوده بیمارستان سوم شعبان واقع شده‌اند:

 • بیمارستان بازرگانان
  (3.3)
  ری، شیر محمدی، یکم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (تازه وارد نشان) در تاریخ جمعه 05 آذر ماه 1400 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بیمارستان سوم شعبان تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  بیمارستان سوم شعبان بیمارستان سوم شعبان بیمارستان

  آخرین بروزرسانی: جمعه 05 آذر ماه 1400
  نظرات کاربران در مورد بیمارستان سوم شعبان
  • همایون (کاوشگر) پنجشنبه 16 اردیبهشت ماه 1400

   چند سال پیش خیلی بهتر بود اما متاسفانه الان همش پول می گیرند و خدمات ضعیف شده

  • گلحسینی (پیشاهنگ) چهارشنبه 25 فروردین ماه 1400

   بیمارستان سوم شعبان کادر پزشکی خوبی داشته ودکترای قدیمی بسیار ماهر، بیمارستانی عالی ورسیدگی به بیمار کم،

  • mohades_r (کاوشگر) جمعه 06 فروردین ماه 1400

   محیط تمیز و بهداشتی با پرسنل خوش برخورد و کاربلد و با امکانات خوبی است

  • هوشنگ (کاوشگر) سه شنبه 19 اسفند ماه 1399

   فضای بیمارستان تمیزه پرستارای مهربون و خوش برخوردی هم داره

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بیمارستان سوم شعبان تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بیمارستان سوم شعبان تهران ندارد.