info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن مجتبی
category

ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن مجتبی محله بازار تهران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن مجتبی

ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن مجتبی (ایستگاه اتوبوس) در محله بازار تهران تهران و خیابان پانزده خرداد واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله بازار تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه موزه شهید دکتر چمران، چنار کهن‌سال تهران و پاساژ امیر و همچنین سرای ابریشم، شرکت فرش پایتخت، مهمانپذیر نیکو، رابیتس مسعود - محمود صادق - نماینده انحصاری فروش مستقیم از کارخانه و سرویس بهداشتی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن مجتبی تهران

ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن مجتبی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله بازار تهران پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در مصطفی خمینی، 15 خرداد، بین صادق پور و موسوی کیانی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن مجتبی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو مولوی است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس حاجی عباسی قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن مجتبی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد امام حسن مجتبی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بحرالعلوم
  مصطفی خمینی، بین امیرکبیر و قوام الحضور
 • ایستگاه اتوبوس طوس
  ری، خراسان، نجفی
 • ایستگاه اتوبوس فاطمیه
  امیرکبیر، بین طباطبایی و سرچشمه
 • ایستگاه اتوبوس سرچشمه
  امیرکبیر، بین داوودی 2 و طباطبایی
 • ایستگاه اتوبوس صاحب جمع
  صاحب جمع، بین اردستانی و امین السلطان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن مجتبی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن مجتبی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن مجتبی ندارد.
  neshan logo