info
عکس پیش دبستانی و ابتدایی دخترانه خزايی
category

پیش دبستانی و ابتدایی دخترانه خزايی اصفهان

مدرسه

درباره‌ی پیش دبستانی و ابتدایی دخترانه خزايی

پیش دبستانی و ابتدایی دخترانه خزايی (مدرسه) در اصفهان و خیابان سیزدهم واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه نیلگون و همچنین صرافی افشار، گروه بین المللی پارس پندار نهاد، پیتزا دانژه، مزون لباس عروس استاتیرا و مرکز آموزش مجازی پارس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو آزادی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مدارس که در محدوده پیش دبستانی و ابتدایی دخترانه خزايی واقع شده‌اند:

 • دبستان غیر دولتی دخترانه گلدونه (شعبه ۲)
  آزادی
 • پیش دبستانی و دبستان گلبرگ های دانش
  مرداویج (شیخ کلینی)، جابر ابن حیان، سوم
 • هنرستان غیر انتفاعی الوند سپاهان
  دانشگاه، برزویه
 • پیش دبستان علوی
  شیخ صدوق شمالی، پیام (32)
 • دبیرستان حضرت ابوالفضل (ع)
  شهید نیکبخت غربی، بین چهار باغ بالا و جوادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ شنبه 05 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پیش دبستانی و ابتدایی دخترانه خزايی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 05 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پیش دبستانی و ابتدایی دخترانه خزايی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پیش دبستانی و ابتدایی دخترانه خزايی ندارد.
  neshan logo