عکس ایستگاه اتوبوس دمشق مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس دمشق (محله ولیعصر، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، ولیعصر، بین صدف و علی ولدی

موقعیت ایستگاه اتوبوس دمشق در محله ولیعصر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


ایستگاه اتوبوس دمشق (ایستگاه اتوبوس) در محله ولیعصر تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و پنج ایستگاه اتوبوس در محله ولیعصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فیروزگر و مرکز کامپیوتر ایران و همچنین میدان ولیعصر، شبکه مترجمین ایران، فست فود شیلا، فروشگاه ایران کوک و سینما قدس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ميدان وليعصر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، ولیعصر، بین صدف و علی ولدی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دمشق واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان ساسان
  بلوار کشاورز، بین کبکانیان و رویان
 • ایستگاه اتوبوس طالقانی
  حافظ
 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر
  بلوار کشاورز، بین فلسطین و مترو میدان ولیعصر
 • ایستگاه اتوبوس فلسطین
  بلوار کشاورز، فلسطین، بین تقی زاده و میرسرابی
 • ایستگاه اتوبوس آیت الله طالقانی
  ولیعصر، بین رحیم زاده و طالقانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 09 بهمن ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دمشق تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 09 بهمن ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دمشق تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دمشق تهران ندارد.
  neshan logo