info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای آل احمد
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای آل احمد محله رنگرزها، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای آل احمد

ایستگاه اتوبوس ابتدای آل احمد (ایستگاه اتوبوس) در محله رنگرزها اراک و خیابان جلال آل احمد واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله رنگرزها اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان قدس و پاساژ ارشاد و همچنین فروشگاه افق کوروش، داروخانه، لوازم ساختمانی حمید، فتیر پزی و نمایشگاه اتومبیل حسن مرادی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای آل احمد اراک

در شهر اراک، محله رنگرزها ، ایستگاه اتوبوس ابتدای آل احمد اراک قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در جلال آل احمد، بین شهدا و حمیدی نسب قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ابتدای آل احمد اراک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اراک دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین آژانس محبت را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ابتدای آل احمد اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای آل احمد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای جهاد
  میرزای شیرازی شمالی، جهاد - زارعی، تقاطع قاضی طباطبایی
 • ایستگاه اتوبوس پست بانک
  بلوار آیت الله غفاری، آیت الله سعیدی، بین فردوسی و خوشه‌چین
 • ایستگاه اتوبوس میدان قرآن برگشت
  مشهد، نرسیده به میدان امام علی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای لعلی
  بلوار قائم مقام فراهانی، بین مجتبی حسنی و بلوار آیت الله غفاری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای آل احمد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای آل احمد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای آل احمد ندارد.
  neshan logo