info
عکس بارفروشی مهرعلیان میدان تره بار اصفهان
category

بارفروشی مهرعلیان میدان تره بار اصفهان اصفهان

بازار میوه و تره‌بار
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بارفروشی مهرعلیان میدان تره بار اصفهان

بارفروشی مهرعلیان میدان تره بار اصفهان (بازار میوه و تره‌بار) در اصفهان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی میوه آنلاین، پمپ گاز CNG تره بار، باسکول ۶۰تنی رادین ، بار فروشی مرتضی حیدری و خودپرداز بانک ملی قرار گرفته است.ایستگاه‌های نزدیک به بارفروشی مهرعلیان میدان تره بار اصفهان


سایر میادین میوه و تره‌بار که در محدوده بارفروشی مهرعلیان میدان تره بار اصفهان واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط صادق پیکانی (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بارفروشی مهرعلیان میدان تره بار اصفهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد بارفروشی مهرعلیان میدان تره بار اصفهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بارفروشی مهرعلیان میدان تره بار اصفهان ندارد.
neshan logo