info
عکس ایستگاه اتوبوس استاد معین انقلاب
category

ایستگاه اتوبوس استاد معین انقلاب (محله استاد معین، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس استاد معین انقلاب

ایستگاه اتوبوس استاد معین انقلاب (ایستگاه اتوبوس) در محله استاد معین تهران و خیابان استاد معين واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله استاد معین تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی معین مال و معین مال و همچنین هایپر استار مارکت، کیا موتورز، نسکو کافه، داروخانه شبانه روزی دکتر نادری و پیتزا سیب 360 - استاد معین قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو استاد معين، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس استاد معین انقلاب تهران

ایستگاه اتوبوس استاد معین انقلاب تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله استاد معین پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در آزادی، استاد معين، بین میدان استاد معین و افشاری قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس استاد معین انقلاب تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو استاد معين نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین آژانس یاس استاد معین را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس استاد معین انقلاب تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده استاد معین انقلاب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هاشمی
  یادگار امام، هاشمی، بین حاج علی اکبر و محمودی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه یادگار امام
  یادگار امام، دامپزشکی، بین قلیچ خانی و لطیفی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس استاد معین انقلاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس استاد معین انقلاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس استاد معین انقلاب ندارد.
  neshan logo