info
عکس ایستگاه 111 آتش نشانی تهران
category

ایستگاه 111 آتش نشانی تهران محله شهرک استقلال، تهران

آتش نشانی
4.3
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه 111 آتش نشانی تهران

ایستگاه 111 آتش نشانی تهران (آتش نشانی) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان لقمان حکیم واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مرکز یکی از دو آتش نشانی در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شرکت داروسازی لقمان، نمایندگی ۵۱۰۴ ایران خودرو(صفری)، تعمیرگاه مرکزی ایلیا خودرو و شرکت پخش سراسری تجهیزگران طب نوین قرار گرفته است.
سایر مراکز آتش‌نشانی که در محدوده ایستگاه 111 آتش نشانی تهران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه 45 آتش نشانی
  (4.3)
  لشگری، بین بیست و سوم و بیست و پنجم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه 111 آتش نشانی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه 111 آتش نشانی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه 111 آتش نشانی تهران ندارد.
  neshan logo