info
عکس پارکینگ زیر پل ری - جنوبی
category

پارکینگ زیر پل ری - جنوبی محله بازار تهران، تهران

درباره‌ی پارکینگ زیر پل ری - جنوبی

پارکینگ زیر پل ری - جنوبی (پارکینگ) در محله بازار تهران تهران و خیابان پل ری واقع شده است. این مکان یکی از نه پارکینگ در محله بازار تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بازرگانان، موزه حمام قبله (حمام خانم) و پاساژ هیمالیا و همچنین بستنی اکبر مشدی، مجتمع فرهنگی انصار، درمانگاه خیریه انصار، جایگاه سوخت 247 و فروشگاه لوازم قنادی سورناپارت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو میدان قیام، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.نظرات کاربران در مورد پارکینگ زیر پل ری - جنوبی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  رسول
  دوشنبه 02 اسفند ماه 1400

  فقط مونده شهرداری منطقه 12کوچه ها رو سیم خاردار بکشه و برا تردد عابر پیاده اطراف بازار عوارضی بگیره

  3

سایر پارکینگ‌های که در محدوده پارکینگ زیر پل ری - جنوبی واقع شده‌اند:

 • پارکینگ خدامی
  مصطفی خمینی، دوم
 • پارکینگ گلشن
  مولوی، موسوی کیانی، بین حیدری و مدرس
 • پارکینگ عمومی
  ری، دیانی
 • پارکینگ عبادی
  قیام، دیانی
 • پارکینگ بازار
  ری، پرهیزکار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط هادی (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ دوشنبه 14 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارکینگ زیر پل ری - جنوبی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 14 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارکینگ زیر پل ری - جنوبی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارکینگ زیر پل ری - جنوبی ندارد.
  neshan logo