info
عکس ایستگاه اتوبوس فجر
category

ایستگاه اتوبوس فجر محله شریعتی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فجر

ایستگاه اتوبوس فجر (ایستگاه اتوبوس) در محله شریعتی اراک و خیابان شریعتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله شریعتی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغات متروکه‌ راه آهن و مجتمع تجاری شعبانی و همچنین جگرسرا شبستان، هایپر پروتئین آویتا، مجتمع تخصصی حجاب نفیس، نمایندگی مجاز ایساکو کزازی و دوچرخه قهرمانان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فجر اراک

آدرس ایستگاه اتوبوس فجر اراک، شهر اراک، محله عباس آباد است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شریعتی، بین فجر و اورنگ بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس فجر اراک عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اراک بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایران هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس فجر اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فجر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پل خیبر
  محسنی، بین پل خیبر و مرغیها
 • ایستگاه اتوبوس خیابان 22 بهمن
  بلوار امام خمینی، 22 بهمن، بین بهشت 2 و میدان امام موسی صدر
 • ایستگاه اتوبوس شهدای شبان
  طالقانی، شهدای شبان
 • ایستگاه اتوبوس پل فرنگی
  میرزای شیرازی جنوبی، سوم شعبان
 • ایستگاه اتوبوس 22 بهمن
  بلوار امام خمینی، 22 بهمن، بین بهشت 2 و میدان امام موسی صدر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فجر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فجر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فجر ندارد.
  neshan logo