info
عکس پادگان پشتیبانی منطقه 3 درب شماره 2
category

پادگان پشتیبانی منطقه 3 درب شماره 2

درباره‌ی پادگان پشتیبانی منطقه 3 درب شماره 2

پادگان پشتیبانی منطقه 3 درب شماره 2 (درب ورودی) در استان تهران، شهرستان شهریار و بزرگراه متوسلیان (فتح) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ گازوئیل جایگاه 220 فجر، کارواش فجر، درمانگاه شهید مهدی زاده، صافکاری و نقاشی ذوالقدر و رستوران امید قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد پادگان پشتیبانی منطقه 3 درب شماره 2

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  GentleMan
  شنبه 25 آذر ماه 1402

  یادش بخیر


سایر درب‌های ورودی که در محدوده پادگان پشتیبانی منطقه 3 درب شماره 2 واقع شده‌اند:

 • ایرانخودرو درب 15
  بزرگراه متوسلیان (فتح)، شورگشتی، بلوار شهید بهشتی
 • درب ورودی شماره 3ایرانخودرو
  بزرگراه متوسلیان (فتح)
 • ورودی شهرک صابر
  (5.0)
  بزرگراه متوسلیان (فتح)، صابر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 20 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پادگان پشتیبانی منطقه 3 درب شماره 2 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 20 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پادگان پشتیبانی منطقه 3 درب شماره 2 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پادگان پشتیبانی منطقه 3 درب شماره 2 ندارد.
  neshan logo