info
عکس آموزشگاه رانندگی آرام
category

آموزشگاه رانندگی آرام محله پونک جنوبی، تهران

آموزشگاه رانندگی
5.0
1 رای

درباره‌ی آموزشگاه رانندگی آرام

آموزشگاه رانندگی آرام (آموزشگاه رانندگی) در محله پونک جنوبی تهران و خیابان گلزار سوم واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نگین نیکان (در حال احداث) و مرکز خرید بوستان و همچنین شهر کتاب بوستان، املاک بزرگ پونک، رستوران دیس، گلسرای پونک و میدان پونک قرار گرفته است.
سایر آموزشگاه‌های که در محدوده آموزشگاه رانندگی آرام واقع شده‌اند:

 • آموزشگاه رانندگی هادی
  (2.0)
  بزرگراه آبشناسان، سردار جنگل، بهار شرقی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اسماعیلی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ جمعه 29 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آموزشگاه رانندگی آرام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 29 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آموزشگاه رانندگی آرام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آموزشگاه رانندگی آرام ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، گلزار سوم
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری آموزشگاه رانندگی آرام

  شنبه 07:00 تا 14:00
  یک‌شنبه 07:00 تا 14:00
  دوشنبه 07:00 تا 20:00
  سه‌شنبه 07:00 تا 14:00
  چهارشنبه 07:00 تا 14:00
  پنج‌شنبه تعطیل است
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo