info
عکس پارچه مبلی مصطفی
category

پارچه مبلی مصطفی محله میوه تره بار قدیم، یزد

پارچه فروشی
4.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پارچه مبلی مصطفی

پارچه مبلی مصطفی (پارچه فروشی) در محله میوه تره بار قدیم یزد و خیابان ابرار واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مرتاض و شیرالات کیان و همچنین رستوران نگین یزد، ایران خودرو سید جعفر، دفتر مرکزی کانون ریاضی نخبه پروران ، بوستان طوبی و میوه فروشی چهار فصل قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط jalali (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارچه مبلی مصطفی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پارچه مبلی مصطفی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارچه مبلی مصطفی ندارد.
neshan logo