info
عکس ایستگاه اتوبوس سلمان
category

ایستگاه اتوبوس سلمان اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سلمان

ایستگاه اتوبوس سلمان (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان ابوریحان بیرونی شرقی، لاله شمالی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ صفوی و همچنین رستوران شاد، بستنی قصر برفی، تنظیم فرمان لیزری مهرداد، آموزشگاه رانندگی صبا و پیتزا آرتمیس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سلمان اصفهان

ایستگاه اتوبوس سلمان اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله باتون پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس ابوریحان بیرونی شرقی، لاله شمالی می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سلمان اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی کوی آراسته قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سلمان اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سلمان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شیخ طوسی
  اردستانی
 • ایستگاه اتوبوس دو طفلان
  لاله شمالی، فرهنگ (7)
 • ایستگاه اتوبوس بنفشه
  اردستانی
 • ایستگاه اتوبوس شهید متولیان
  ابوریحان بیرونی شرقی، بین حسن یزدجردی و خیام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سلمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سلمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سلمان ندارد.
  neshan logo