info
عکس فروشگاه اتکا
category

فروشگاه اتکا

درباره‌ی فروشگاه اتکا

فروشگاه اتکا (فروشگاه زنجیره‌ای) در استان تهران، شهرستان شمیرانات، بخش لواسانات و بزرگراه شهید بابایی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین شهید رسولی، بازار سنگ البرز، خدمات خودرویی و کارواش مدرن، ایران دو دیفرانسیل و مسجد شهرک شهید رسولی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه اتکا

فروشگاه اتکا یکی از فروشگاه‌های خوب شهر null به شمار می‌رود.

چطور به فروشگاه اتکا برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه اتکا از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس سیدالشهداء قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه اتکا مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه اتکا را با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد فروشگاه اتکا

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    senator_shahin.pm
    پنجشنبه 12 اسفند ماه 1400

    فروشگاه خوبی هستش ...

    2

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه اتکا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه اتکا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه اتکا ندارد.
neshan logo