عکس سه راه یاسر مشاهده در نقشه نشان
category

سه راه یاسر (محله نیاوران، تهران)

تقاطع
استان تهران تهران استان تهران، تهران، باهنر

موقعیت سه راه یاسر در محله نیاوران تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.


سه راه یاسر (تقاطع) در محله نیاوران تهران و خیابان باهنر واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز علوم و ستاره شناسی تهران و مرکز خرید کیمیا و همچنین کافه و رستوران ایتالیایی سنسو، تهران برگر، ویژن کارت ایرانیان، شیرینی الهیه 33 و کافه اسپرسو قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از تقاطع‌های خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، باهنر


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 04 بهمن ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سه راه یاسر تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

میدان تقاطع

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 04 بهمن ماه 1401

نظرات کاربران در مورد سه راه یاسر

  • avatar
    آران کورده (شهریار سطح ۴) چهارشنبه 06 مهر ماه 1401

    عالی

  • avatar
    کاربر نشان (شهریار سطح ۲) یکشنبه 17 بهمن ماه 1400

    عالی

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد سه راه یاسر تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سه راه یاسر تهران ندارد.
neshan logo