info
عکس سفارت مکزیک
category

سفارت مکزیک محله زعفرانیه، تهران

درباره‌ی سفارت مکزیک

این مکان با مکان دیگری ادغام شده است.

سفارت مکزیک (سفارت) در محله زعفرانیه تهران و خیابان بهار واقع شده است. این مکان یکی از سیزده سفارت در محله زعفرانیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند عمارت باغ فردوس، موزه تماشاگه زمان و مرکز خرید زعفرانیه پلازا و همچنین جایگاه اختصاصی 139، رستوران شمشیری، سفارت استرالیا، رصدخانه زعفرانیه و دکتر حامد عباسی قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ چهارشنبه 25 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سفارت مکزیک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 25 بهمن ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد سفارت مکزیک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سفارت مکزیک ندارد.
location استان تهران، تهران، ولیعصر، یکتا، بهار
ثبت نظر و تصویر
neshan logo