info
عکس ایستگاه اتوبوس خرمشاد
category

ایستگاه اتوبوس خرمشاد (محله جنت آباد، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خرمشاد

ایستگاه اتوبوس خرمشاد (ایستگاه اتوبوس) در محله جنت آباد تهران و خیابان کبیری طامه واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله جنت آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی آی مال و مجتمع تجاری گلها و همچنین مجتمع ورزشی خرمشاد، استخر سوخته سرایی تهران، نمایشگر اول، آتلیه عکس گلها و سرای مهستان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خرمشاد تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس خرمشاد تهران است که در محله جنت آباد قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید همت، کبیری طامه، بین آباده و دوازده متری سنبل است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس خرمشاد تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

تاکسی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس خرمشاد تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خرمشاد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شمشاد
  بزرگراه شهید همت، سردار جنگل، بیست و دوم بهمن، بین کافی ماسوله و شمشاد
 • ایستگاه اتوبوس مهشید
  بزرگراه شهید همت، سردار جنگل، بیست و دوم بهمن، بین کافی ماسوله و شمشاد
 • ایستگاه اتوبوس فرشته
  بزرگراه ستاری، خلیل آبادی، مهستان، بین سوم غربی و پنجم غربی
 • ایستگاه اتوبوس چناران
  بزرگراه آبشناسان
 • ایستگاه اتوبوس شاهین
  آبشناسان، کبیری طامه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خرمشاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خرمشاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خرمشاد ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید همت، کبیری طامه، بین آباده و دوازده متری سنبل
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo