info
عکس خوابگاه عمید
category

خوابگاه عمید محله امیرآباد، تهران

خوابگاه و پانسیون

درباره‌ی خوابگاه عمید

خوابگاه عمید (خوابگاه و پانسیون) در محله امیرآباد تهران و خیابان کارگر شمالی، فرشی مقدم واقع شده است. این خوابگاه یکی از ده خوابگاه و پانسیون در محله امیرآباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه تاریخ علوم پزشکی و مجتمع تجاری احسان و همچنین شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک TSML، پذیرش کوی، مجتمع خوابگاه های کوی علوم‌ پزشکی تهران | پسران، بهار رایانه و مرکز رشد و فناوری های دارویی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این خوابگاه به ایستگاه مترو بوستان گفتگو، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.نظرات کاربران در مورد خوابگاه عمید

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  شنبه 15 مهر ماه 1402

  نمای جلویی خوابگاه عمید در کوی دانشگاه تهران


سایر خوابگاه‌های که در محدوده خوابگاه عمید واقع شده‌اند:

 • پانسیون ویرا
  بزرگراه شهید چمران، جلال آل احمد
 • خوابگاه کوی دانشگاه برادران
  بزرگراه جلال آل احمد، کارگر شمالی
 • ساختمان 5
  (4.0)
  بزرگراه شهید چمران
 • خوابگاه متأهلی غدیر
  (4.5)
  کارگر شمالی
 • خوابگاه کوی دختران علوم پزشکی تهران
  (5.0)
  کارگر شمالی، بین ابراهیمی و فرشی مقدم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 28 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خوابگاه عمید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 28 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خوابگاه عمید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خوابگاه عمید ندارد.
  neshan logo