عکس چهارراه مصباح
category

چهارراه مصباح (محله مصباح، کرج)

تقاطع
3.0
4 رای
استان البرز کرج استان البرز، کرج، بلوار امامزاده حسن، تقاطع بلوار هفت تیر

موقعیت چهارراه مصباح در محله مصباح کرج را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در کرج را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

چهارراه مصباح (تقاطع) در محله مصباح کرج و بلوار امامزاده حسن واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند حمام تاریخی مصباح و مجتمع تجاری میلاد و همچنین درمانگاه شبانه روزی کوروش، مرکز تخصصی پایش طب کار البرز، بانک قرض الحسنه مهر ایران شعبه مصباح کرج، کدچورگی و فروشگاه ایساکو دلیران قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان البرز، کرج، بلوار امامزاده حسن، تقاطع بلوار هفت تیر


سایر تقاطع‌های که در محدوده چهارراه مصباح واقع شده‌اند:

 • چهارراه کارخانه قند
  (5.0)
  بلوار شهید حسین فهمیده، تقاطع بلوار هفت تیر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 01 شهریور ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی چهارراه مصباح کرج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  تقاطع

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 01 شهریور ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد چهارراه مصباح کرج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه چهارراه مصباح کرج ندارد.