عکس سونوگرافی دکتر پیمان واردی
مشاهده در نقشه نشان
category

سونوگرافی دکتر پیمان واردی (محله آزمایشگاه مرکزی، یزد)

مرکز تصویربرداری پزشکی
4.1
9 رای
استان یزد یزد استان یزد، یزد، طالقانی، شهید ناصر منتظری

موقعیت سونوگرافی دکتر پیمان واردی در محله آزمایشگاه مرکزی یزد را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

سونوگرافی دکتر پیمان واردی (مرکز تصویربرداری پزشکی) در محله آزمایشگاه مرکزی یزد و خیابان شهید ناصر منتظری واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان فوق تخصصی خاتم الانبیا و همچنین پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی خاتم الانبیاء (ص)، دکتر علیرضا پور اغنیایی متخصص جراحی مغز و اعصاب، بیمه ایران، آزمایشگاه پارس یزد و میوه فروشی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از مراکز تصویربرداری خوب این منطقه می‌باشد.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، طالقانی، شهید ناصر منتظری

تلفن تماس: 03537253342


سایر مراکز تصویربرداری که در محدوده سونوگرافی دکتر پیمان واردی واقع شده‌اند:

 • M.R.I سبحان
  (5.0)
  فرخی، اورژانس کلانتری
 • رادیولوژی و سونوگرافی دکتر کریمی
  (5.0)
  طالقانی، شهید فتوحی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد بافقی (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سونوگرافی دکتر پیمان واردی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مرکز مجتمع تصویربرداری پزشکی رادیولوژی سونوگرافی

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سونوگرافی دکتر پیمان واردی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سونوگرافی دکتر پیمان واردی ندارد.
  neshan logo