info
عکس ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 15
category

ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 15 محله کوثر، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 15

ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 15 (ایستگاه اتوبوس) در محله کوثر مشهد و بلوار کوثر واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله کوثر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ‌شله سرریز، چلوکباب صبا، شوراهای حل اختلاف مجتمع شماره 4، مشاور املاک امینی و ساندویچ سرد 369 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 15 مشهد

ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 15 مشهد در شهر مشهد، محله کوثر و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار کوثر، بین کوثر 15 و 17 می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 15 مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو سید رضی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین تاکسی سرویس برسام را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 15 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.




نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 15

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  جمعه 24 فروردین ماه 1403

  چرا هیچگونه اطلاعاتی در رابطه با تایم های خط های اتوبوس/ون این ایستگاه وجود نداره؟ چرا رسیدگی نمیشه؟

  2

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوثر شمالی 15 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 8
  بلوار شهید صارمی، بین صارمی 4 و صارمی 8
 • ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 8
  بلوار کوثر، نرسیده به کوثر 8/1
 • ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 14
  بلوار شهید صارمی، بین صارمی 9 و 11
 • ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 21
  بلوار کوثر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 21 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 15 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 21 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 15 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 15 ندارد.
  neshan logo