info
عکس ایستگاه اتوبوس طرشت
category

ایستگاه اتوبوس طرشت محله چوب تراش، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس طرشت

ایستگاه اتوبوس طرشت (ایستگاه اتوبوس) در محله چوب تراش تهران و بزرگراه شیخ فضل الله نوری واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله چوب تراش تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه حضرت خدیجه (س) و همچنین کارواش 2395، پژوهشگاه فضایی ایران، تعمیرگاه اتومبیل سرکان، سرویس و خدمات فنی سرکان و قهوه خانه حدادی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو طرشت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس طرشت تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس طرشت تهران، شهر تهران، محله چوب تراش است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شیخ فضل الله نوری قرار دارد. ایستگاه اتوبوس طرشت تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو طرشت قرار دارد. همچنین تاکسی سرویس گلها را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس طرشت تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده طرشت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس یادگار امام
  ستارخان، بین نیرو و آوا
 • ایستگاه اتوبوس اسدی
  ستارخان، بین هشتم و حمید اسدی
 • ایستگاه اتوبوس رحیمی
  بزرگراه جناح، گلاب، بین چوب تراش و رحیمی
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع گلنار
  شیخ فضل الله، تیموری، بین لطفعلی خانی و گلنار
 • ایستگاه اتوبوس شیخ فضل الله
  شیخ فضل الله، تیموری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس طرشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس طرشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس طرشت ندارد.
  neshan logo