info
عکس نمایش ماه پری
category

نمایش ماه پری (محله ایرانشهر، تهران)

بازار و مرکز خرید
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی نمایش ماه پری

نمایش ماه پری (بازار و مرکز خرید) در محله ایرانشهر تهران و خیابان شیرودی واقع شده است. این مجتمع یکی از هشت بازار و مرکز خرید در محله ایرانشهر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید مادر و همچنین فست فود هیزمیکس، رستوران ناریجه، استخر 9 دی، مرکز مخابرات شهدا هفت تیر و فروشگاه لباس مجلسی مکث قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو هفت تير، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز خرید که در محدوده نمایش ماه پری واقع شده‌اند:

 • ایران شوفاژ
  مفتح جنوبی، طالقانی، ملک الشعرا بهار
 • کاغذ مقوا الوند
  مفتح، مانی
 • مرکز خرید بهار
  مفتح جنوبی، طالقانی، بهار شمالی
 • مجتمع تجاری شیرازی
  (5.0)
  مفتح جنوبی، تقاطع واحدی
 • لاوینس
  (5.0)
  مفتح جنوبی، مفتح
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نمایش ماه پری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نمایش ماه پری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نمایش ماه پری ندارد.
  neshan logo