info
عکس پارکینگ اختصاصی شرکت گاز
category

پارکینگ اختصاصی شرکت گاز محله آبشاهی، یزد

درباره‌ی پارکینگ اختصاصی شرکت گاز

پارکینگ اختصاصی شرکت گاز (پارکینگ) در محله آبشاهی یزد و خیابان قائم دهقانی واقع شده است. این مکان یکی از پنج پارکینگ در محله آبشاهی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی گیم نت ریپابلیک، رستوران افق طلایی، مطب دکتر جلال دستمالچی، مجتمع مسکونی باران و شرکت گاز استان یزد قرار گرفته است.
سایر پارکینگ‌های که در محدوده پارکینگ اختصاصی شرکت گاز واقع شده‌اند:

 • پارکینگ اختصاصی مرکز قنات و سازه‌های تاریخی آبی
  بلوار دانشجو، شهید دکتر فیاض بخش
 • پارکینگ اختصاصی ساختمان پزشکان قلب مهراد
  بهشتی، بهشتی 3، قائم دهقانی
 • پارکینگ عمومی رفاه
  (5.0)
  بلوار امام جعفر صادق، مهدویه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آزاد (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 04 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارکینگ اختصاصی شرکت گاز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 04 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارکینگ اختصاصی شرکت گاز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارکینگ اختصاصی شرکت گاز ندارد.
  neshan logo