info
عکس مرکز هنر پردیس - سنگسر
category

مرکز هنر پردیس - سنگسر محله صد دستگاه، تهران

درباره‌ی مرکز هنر پردیس - سنگسر

مرکز هنر پردیس - سنگسر (موزه) در محله صد دستگاه تهران و خیابان صاحب الزمان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری کوه نور و همچنین دکتر احسان صنعتی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، سالن زیبایی مونا، درمانگاه‌ طوبی، سوپر مارکت آی اولدوز و دوچرخه محمد قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از موزه‌ها خوب این منطقه می‌باشد.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بوستانی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز هنر پردیس - سنگسر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز هنر پردیس - سنگسر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز هنر پردیس - سنگسر ندارد.
neshan logo