info
عکس ایستگاه اتوبوس جمهوری
category

ایستگاه اتوبوس جمهوری محله جمهوری، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جمهوری

ایستگاه اتوبوس جمهوری (ایستگاه اتوبوس) در محله جمهوری تهران و خیابان باستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله جمهوری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ برج گردون و همچنین گروه آموزشی پرش، مسجد میثم، خدمات کامپیوتر و گیم نت ماتریکس، شیرینی سرای زعفران و داروخانه دکتر گلشن دوست قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جمهوری تهران

ایستگاه اتوبوس جمهوری تهران در شهر تهران، محله جمهوری و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به جمهوری اسلامی، باستان، بین راستان و باشوکی بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس جمهوری تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو میدان حر نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین شما می‌توانید تهران تاکسی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جمهوری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه فرصت
  کارگر شمالی، بین مجد و براون
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان پاستور
  کارگر جنوبی، بین سعیدی و رزاقی
 • ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب
  آزادی، کارگر شمالی
 • ایستگاه اتوبوس میدان پاستور
  کارگر جنوبی، بین سرو و سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس خوش
  نواب صفوی، دامپزشکی، بین افرا و افسری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جمهوری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جمهوری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جمهوری ندارد.
  neshan logo