info
عکس ایستگاه مترو دانش آموز
category

ایستگاه مترو دانش آموز محله هنرستان، مشهد

ایستگاه مترو

درباره‌ی ایستگاه مترو دانش آموز

ایستگاه مترو دانش آموز (ایستگاه مترو) در محله هنرستان مشهد و بلوار هنرستان، وکیل آباد واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان فوق تخصصی قلب جوادالائمه و همچنین قنادی طوسی، فروشگاه کودک خلاق، دکتر احسان اکبری، آس برگر و کباب و حلیم حسین شاندیزی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های مترو خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد ایستگاه مترو دانش آموز

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  پدرام
  سه شنبه 19 اردیبهشت ماه 1402

  ایستگاه دانش آموز یکی از ایستگاه های خط یک مترو است که از زیر زمین دو بلوار دانش آموز و هنرستان را به یکدیگر متصل می کند. ایستگاه های قبل و بعد این ایستگاه، ایستگاه های سیدرضی و هفت تیر هستند. از این ایستگاه می توان به عنوان زیرگذر نیز استفاده کرد.

  2
 • avatar
  احسان
  پنجشنبه 04 آبان ماه 1402

  برای رفتن به بلوار دانش آموز و معلم ایستگاه خوبیه

 • avatar
  کاربر نشان
  دوشنبه 16 مرداد ماه 1402

  خوبه


سایر ایستگاه‌های مترو که در محدوده دانش آموز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه مترو سید رضی
  (4.7)
  بلوار وکیل آباد
 • ایستگاه مترو هفت تیر
  (4.6)
  بلوار وکیل آباد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 26 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو دانش آموز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 26 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو دانش آموز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو دانش آموز ندارد.
  neshan logo