info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان رسالت
category

ایستگاه اتوبوس میدان رسالت محله نارمک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان رسالت

ایستگاه اتوبوس میدان رسالت (ایستگاه اتوبوس) در محله نارمک تهران و بزرگراه شهید سلیمانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله نارمک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید صدف و همچنین آزمایشگاه پاتوبیولوژی لاوازیه، میدان رسالت ، آموزشگاه ایران استرالیا، داروخانه رسالت و مطب دکتر رامین ربانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان رسالت تهران

در شهر تهران، محله نارمک ، ایستگاه اتوبوس میدان رسالت تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید سلیمانی می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان رسالت تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو جانبازان قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس سحر قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان رسالت تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان رسالت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آزادگان
  بزرگراه امام علی، طاهرخانی، شهدای هفتم آذر، بین شهریاری و شهدای گل
 • ایستگاه اتوبوس کرمان
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان رسالت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان رسالت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان رسالت ندارد.
  neshan logo