info
عکس تولیدی ارده و روغن کنجد متعبد
category

تولیدی ارده و روغن کنجد متعبد محله سر دوراه، یزد

فروشگاه مواد غذایی
5.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تولیدی ارده و روغن کنجد متعبد

تولیدی ارده و روغن کنجد متعبد (فروشگاه مواد غذایی) در محله سر دوراه یزد و خیابان شهید صدوقی شمالی، صاحب الامر واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه مواد غذایی در محله سر دوراه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ حجت ( وظیفه شناس) و همچنین بابا بستنی، دامپزشکی دکتر چاشنه گیر، بانک نرم افزار سی دی 2002، ساندویچ یاسین و باطری کمری پناه قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های مواد غذایی خوب این منطقه می‌باشد.

درباره فروشگاه تولیدی ارده و روغن کنجد متعبد یزد

فروشگاه تولیدی ارده و روغن کنجد متعبد یزد در شهر یزد، محله سر دوراه و قرار دارد. اگر اطلاعات بیشتری در مورد این فروشگاه می‌خواهید، با شماره تلفن آن (03537247803) تماس بگیرید. فروشگاه تولیدی ارده و روغن کنجد متعبد یزد یکی از فروشگاه‌های خوب محله سر دوراه به شمار می‌رود. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به قندونبات نگین یزد، حجره بیگ عرضه برنج و چای و برنج کریمی اشاره کرد.

چطور به فروشگاه تولیدی ارده و روغن کنجد متعبد یزد برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه تولیدی ارده و روغن کنجد متعبد یزد می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مخابرات قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه تولیدی ارده و روغن کنجد متعبد یزد رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه تولیدی ارده و روغن کنجد متعبد یزد تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده تولیدی ارده و روغن کنجد متعبد واقع شده‌اند:

 • قندونبات نگین یزد
  شهید صدوقی شمالی، پل نواب
 • حجره بیگ عرضه برنج و چای
  باهنر، بین باهنر 17 و 19
 • برنج کریمی
  شهید صدوقی جنوبی، بین صدوقی 25 و 27
 • فروشگاه عاشق معلی
  میدان باهنر
 • الویه مهروند
  (5.0)
  شهید صدوقی جنوبی، بین آفتاب و اسلامی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بهمن (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تولیدی ارده و روغن کنجد متعبد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تولیدی ارده و روغن کنجد متعبد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تولیدی ارده و روغن کنجد متعبد ندارد.
  neshan logo