info
عکس ایستگاه اتوبوس امام زاده
category

ایستگاه اتوبوس امام زاده محله پرواز، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس امام زاده

ایستگاه اتوبوس امام زاده (ایستگاه اتوبوس) در محله پرواز تهران و خیابان ایثارگران شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله پرواز تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کلینیک ایران نوین، شیرینی و آجیل شانلی، رستوران مهرگان آذربایجان، شرکت چشم یار و چشم پزشکی و عینک سازی دیبا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امام زاده تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس امام زاده تهران، شهر تهران، محله پرواز است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه یادگار امام، ایثارگران شمالی، بین ایثار پنج و فیروزی است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس امام زاده تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی فانوس را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امام زاده واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تپه
  عسکری گراوند، بین میدان کتاب و فرحزادی
 • ایستگاه اتوبوس سی و یکم
  بلوار شاهنامه، عابدی، بین سی و یک و دانش
 • ایستگاه اتوبوس سی و سوم
  بلوار شاهنامه، عابدی، بیست و هفتم
 • ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی
  بزرگراه یادگار امام، ایثارگران شمالی، فیروزی، کوهستان، بین کوهپایه سوم و کوهسار دهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امام زاده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امام زاده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امام زاده ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه یادگار امام، ایثارگران شمالی، بین ایثار پنج و فیروزی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo