info
عکس سوپری شبانه روزی بختیاریها
category

سوپری شبانه روزی بختیاریها

سوپرمارکت و هایپرمارکت

درباره‌ی سوپری شبانه روزی بختیاریها

سوپری شبانه روزی بختیاریها (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در استان یزد، شهرستان یزد و بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کارواش بچه یزدی‌ها، شرکت آرد پارس یزد و سوپری شبانه بختیاریها قرار گرفته است.ایستگاه‌های نزدیک به سوپری شبانه روزی بختیاریها

نظرات کاربران در مورد سوپری شبانه روزی بختیاریها

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    کاربر نشان
    سه شنبه 08 خرداد ماه 1403

    همیشه شبانه روز هستن.


سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپری شبانه روزی بختیاریها واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 08 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپری شبانه روزی بختیاریها اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 08 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد سوپری شبانه روزی بختیاریها در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپری شبانه روزی بختیاریها ندارد.
neshan logo