info
عکس نانوایی
category

نانوایی محله فلسطین - انقلاب، تهران

درباره‌ی نانوایی

نانوایی (نانوایی) در محله فلسطین - انقلاب تهران و خیابان شهدای ژاندارمری واقع شده است. این مکان یکی از دوازده نانوایی در محله فلسطین - انقلاب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ مهستان و همچنین میدان انقلاب، بانک کتاب گیتا مهر، پردیس سینمایی بهمن، اداره کل تعزیرات حکومتی استان تهران و فست فود شیلا (شعبه میدان انقلاب) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو میدان انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر نانوایی‌های که در محدوده نانوایی واقع شده‌اند:

 • لاله
  کارگر شمالی، میر
 • سنگک
  کارگر شمالی، نصرت، تقاطع جمالزاده
 • نانوایی سنگک سنتی
  آزادی، یاراحمدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط دختر گلم (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نانوایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نانوایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نانوایی ندارد.
  neshan logo